Aktualności

Przedszkolaki w Mediatece

Przedszkolaki w Mediatece

Przedszkolaki z wizytą w Mediatece Książka to mój przyjaciel. Dlaczego warto czytać? czytanie rozwija wyobraźnię czytanie wymaga skupienia, pomaga w koncentracji czytanie poszerza wiedzę

30 akcja sprzątania świata

30 akcja sprzątania świata

Puławy czyste miasto 30 akcja sprzątania świata Przedszkolaki miały przyjemność poznać Pana Pawła Maja - Prezydenta Miasta Puławy  Dzieci apelują: NIE śmieć! Wyrzucaj śmieci do kosza! Szanuj naszą planetę ! Dbaj o środowisko!

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Świetna zabawa połączona z nauką. Dzieci na wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o otaczającym nas świecie, prawach fizyki i różnych zjawiskach.

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi to dobry czas, żeby nauczyć nasze dzieci jak dbać o planetę

Nocowanie w Przedszkolu

Nocowanie w Przedszkolu

Nocowanie w przedszkolu wpisało się w nasz grafik cyklicznych imprez. Szukanie skarbu z latarkami , Piżamowa dyskoteka ,Wspólna kolacja, Kino w przedszkolu, piżamowy pokaz mody.

Zakład krawiecki

Zakład krawiecki

Dzisiaj sala przedszkolna zamieniła się w pracownię krawiecką Mama Nadii opowiedziała nam o swojej pasji oraz przeprowadziła świąteczne warsztaty krawieckie. Serdecznie dziękujemy Pani Kindze za odwiedziny oraz za inspirujące zajęcia.

Zakładamy ogórdek

Zakładamy ogórdek

Zakładamy ogródek. Wizyta w sklepie ogrodniczym to pierwszy krok małych ogrodników. Będziemy siać, pielęgnować, podlewać …